Volejte ihned: 542 210 397
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Peníze na cokoli - Americká hypotéka

Americká hypotéka aneb půjčka na cokoliv je určena pro ty, kteří si chtějí pořídit třeba nové auto, chatu nebo zařízení do bytu, a to bez prokazování příjmů. Jedná se o druh hypotéky, kde do zástavy dáváte nemovitost bez závazků, to znamená dům, byt v osobním vlastnictví nebo chatu určenou pro individuální rekreaci. Obdržené finanční prostředky pak můžete použít na cokoliv bez dokládání účelu hypotéky. Americká hypotéka je v dnešní době velice oblíbená, zejména proto, že nezáleží, jaký máte příjem a je proto vhodná i pro začínající podnikatele, kteří potřebují velký obnos peněz na základní vybavení provozoven.

Zajistíme pro Vás Americkou hypotéku až do výše 60% odhadní ceny zastavené nemovitosti na dobu až 20 let, přičemž nemovitost nemusí být výhradně ve Vašem osobním vlastnictví. V tomto případě je pro získání Americké hypotéky potřeba souhlas majitele nemovitosti, zapsaného v katastru nemovitostí.

Výše splátky je u Americké hypotéky závislá na výši půjčené částky a době splácení. Platí tedy, že čím déle budete Americkou hypotéku splácet, tím nižší budou jednotlivé splátky. Je proto potřeba naplánovat své výdaje vždy na několik několik měsíců dopředu, abyste měli jistotu, že Vám na splátku Americké hypotéky zbyde dostatečná finanční rezerva.

Neváhejte ohledně Americké hypotéky kontaktovat naše odborníky, kteří Vám poradí a sestaví Americkou hypotéku přímo Vám na míru podle Vašich požadavků a možností.


vytisknout stránku